Фінансова грамотність для дітей

Курс фінансової грамотності: що це таке і кому допоможе

Фінансова грамотність допоможе правильно розпоряджатися своїми доходами та почати накопичувати. Гарний заробіток — запорука впевненості в завтрашньому дні, але без вміння правильно відкладати гроші дуже важно бути впевненим у майбутньому. Фінансова грамотність покаже, як правильно розпоряджатись своїми коштами, куди інвестувати і де знайти додатковий заробіток. Часто буває, що гроші куди стікають, як вода. Щоб виявити причину, і позбутись цього, необхідно розуміти основи фінансової грамотності.

Курс ведуть спікери, які мають великий досвід у плануванні фінансів. Тренінг Фінансова грамотність триває три уроки. За цей час спікер розкриє всі терміни та подасть інформацію максимально зрозуміло та розвернуто.

Опис уроків фінансової грамотності:

Перший урок — знайомство. На ньому розкривають такі питання як:

Що таке фінансова грамотність, та її критерії; чому важливо мати цілі, та як їх побудувати; техніки, які допоможуть поставити цілі; основні страхи, які заважають постановці цілей як позбутись думки про невдачу.

Основи фінансової грамотності допоможуть сформулювати мрії так, що вони перетворились на цілі, яких легко досягнути. Практичні завдання під чуйним керівництвом спікерів, дають змогу зрозуміти як правильно поставити мету, та розбити її на блоки, щоб було простіше.

Другий урок присвячений плануванню бюджета. Він допоможе зрозуміти, чому гроші кудись спливають, і як їх правильно контролювати. В цьому блоці спікери розкажуть, як визначити скільки є вільних коштів, і підкажуть шляхи до складання ідеального бюджету. Фінансова грамотність безкоштовно розкаже, скільки у кожного є вільного часу, і як його продуктивно можна витратити.

Дебати — невід'ємна частина курсу. Вони допоможуть виразити свою думку, та почути інших. Завдяки обговоренню власного бюджету і цілей з іншими учасниками тренінгу та спікерами, можна знайти помилки у власному плануванні і запитати, як їх краще позбутись. Обов'язкове домашнє завдання допоможе розібратись із власним бюджетом і скласти план на витрати.

Третій урок — про можливості. Фінансова грамотність допоможе краще зрозуміти які є ресурси та інструменти для того, щоб досягти поставлених цілей. Спеціальні техніки допоможуть зрозуміти та покращити сильні сторони, і зрозуміти де є прогалина у відносинах з грошима.

Планування — важливий інструмент, який допоможе в досягненні своєї мети. Це основа, яка зробить ціль ближчою, та допоможе добратись до неї простим шляхом. Уроки фінансової грамотності допоможуть в повній мірі осягнути свої можливості, та спланувати досягнення своєї мети. Більш детальну інформацію можна отримати з відео тренінгу. На каналі «Це Бізнес Крихітка» є опис всіх курсів, які допоможуть підвищити рівень фінансової грамотності.

Кому потрібен курс фінансової грамотності?

Основи фінансової грамотності повинні знати всі. Це те, що допоможе грамотно розпоряджатися грошима та правильно ставити цілі. Курс фінансова грамотність можуть пройти ті, хто:

  • працює з грошима;
  • у кого не виходить розпоряджатись грошима;
  • хоче навчитись планувати свої прибутки і витрати; має бажання досягти певної мети;
  • хоче знайти спосіб більше заробляти.

Тренінг підійде як для дорослих зі стабільним доходом, так і для підлітків.

Це чудова змога зрозуміти, як треба поводитись із грошима, щоб не виникло проблем у майбутньому. Фінансова грамотність допоможе спланувати свій бюджет так, щоб не виникало необхідності брати кредити, чи позичати у знайомих гроші. Це допоможе адекватно сприймати свій рівень доходів, планувати витрати і шукати можливості для втілення власних мрій в життя.

Курс допоможе як у житті, так і при складанні бізнес-плану. Це гарний інструмент, який допоможе зробити свою справу прибутковою, і вивести її на новий рівень.

Великий плюс в тому, що спікери безкоштовно дають цінну інформацію. Завдяки такому підходу, фінансова грамотність доступна кожному. Головне, запам'ятати важливу інформацію, використовувати її в повсякденному житті, і пам'ятати про те, що можна досягти будь-яких цілей.

Для кого:

Цей курс по фінансовій грамотності підходить для дітей, підлітків та дорослих

Вартість:

Скількі коштує? Безкоштовно