Це Бізнес Крихітка Клуб

знання про гроші, підробіток, самозайнятість, бізнес, достаток і багато іншого

Про нас Настільна гра
ЦБК Dashboard Каталог відео Проекти

✌️Вітаю в «Це Бізнес Крихітка Клуб»

Наш клуб складається з:

✍️ Ми розвиваємо ключові соціальні навички через анімацію і гру, взаємодіємо з однодумцями, будуємо бізнес і вчимося втілювати мрії в реальність!

💫 Наша велика мета — покоління усвідомлених бізнесменів і творців, які зроблять світ кращим місцем для життя

Статистика

Наш актив

50

Відео на YouTube-каналі

23 482 304

Переглядів роликів

142 000

Підписників на YouTube-каналі

15 266

Коментарів на YouTube-каналі

9 564

Учасників ЦБК-Клубу

230 025

Повідомлень у чаті ЦБК

ЦБК Dashboard

Зареєструвати результати настільної гри

Зареєструвати гру Про гру

Для реєстрації надішли своє фото анкети в Telegram-чат

Фінансова стабільність не за горами разом з бізнес школою «ЭБД»

Для того, щоб правильно організувати робочий процес на підприємстві та вміло керувати своїми співробітниками, одного бажання замало. Необхідно постійно працювати над своїм розвитком, отримувати нові знання і практичні навички, удосконалюватися в професійному плані. А допоможе в цьому Київ бізнес школа «ЭБД», співробітники якої пропонують пройти навчальні курси і взяти участь в настільній грі.

Що таке бізнес школа і все, що потрібно знати про навчальні тренінги

Велика частина бізнесменів розуміє, що освіта, отримана в державних навчальних закладах, практично не дає ніякого позитивного результату для того, щоб створити успішну справу. Це пов'язано з тим, що підібрана програма не розрахована на це. Тому для відкриття власної справи варто зареєструватися на тренінгах business school, які організовують і проводять кращі спікери міста Київ.

Всі бажаючі отримати теоретичні знання та практичні навички в сфері ділових відносин і відкриття власної фірми можуть сміливо вибирати один із запропонованих навчальних тренінгів школи «Це Бізнес Крихітко»:

  1. «Фінансовий добробут» – проект, завдяки якому кожен зареєстрований учасник може поліпшити свій добробут за рахунок поглиблення знань в області інвестиційних вкладень, розпорядження грошовими коштами, накопиченими заощадженнями та ін. У програмі також розглядаються основи менеджменту, умови вірного і швидкого випуску власної продукції не тільки на внутрішній, але і зовнішній ринок, вивчаються принципи дипломатії і правильного ведення переговорів. Цей курс призначений для дорослих і підлітків, які вже мають загальне уявлення про те, що таке бізнес-процеси, і хочуть поліпшити свій матеріальний добробут.
  2. «Фінансова грамотність для дітей» – програма, яка допомагає розібратися з основними варіантами і способами накопичення грошових коштів. На заняттях спікери детально розповідають, як правильно розпоряджатися заробленими грошима, навчитися їх відкладати, або ж інвестувати в проекти, що приносять стабільний пасивний дохід. Також тренери допоможуть знайти помилки і виявити причини, які впливають на втрату фінансів і їх не розсудливе використання. Записатися на цей курс можуть не тільки дорослі і підлітки, а й діти, які тільки стають учасниками фінансових операцій, тому повинні мати спільне розуміння про те, що таке гроші і як правильно ними розпоряджатися.

А для закріплення отриманих знань всім учасникам пропонується перевірити свою інтуїцію і можливості в ігровому процесі. А настільна гра «Це Бізнес Крихітко» допоможе в цьому. Дізнатися всі подробиці про даний продукт можна у менеджерів школи бізнесу ЕБД в Києві, зв'язавшись з ними за допомогою месенджерів: Viber, WhatsApp, Telegram, Instagram, Facebook.

Учасники бізнес школи «ЭБД» України

Стати учнем цього навчального закладу можуть:

  • всі бажаючі, хто хоче відкрити компанію / магазин / підприємство, але при цьому не мають досвіду в галузі управління;
  • ті, хто займає керівні посади або є власником підприємства, бажаючи вдосконалити власні навички та отримати нові знання відповідно до нових методиками управлінської діяльності;
  • менеджери компаній, що займаються організацією робочого процесу на підприємстві;
  • підлітки і діти, які тільки починають знайомитися з фінансовими операціями, вчаться розпоряджатися грошима.

Також записатися на онлайн-курси можуть і рядові співробітники компаній, які хочуть поліпшити своє матеріальне становище, але не мають уявлення про те, як краще і швидше це зробити.

Обучающие программы

Всі учасники навчального процесу школи «Це Бізнес Крихітко» після завершення проходження тренінгу навчаться:

  • структурувати роботу колективу;
  • підвищити прибуток;
  • використовувати фінансові інструменти;
  • тайм-менеджменту.

Школа бізнесу – це перший крок до успіху не тільки в області фінансових можливостей, але і в напрямку саморозвитку особистості, підвищення власної самооцінки, досягнення поставлених цілей.